• PBSD Aparat do treningu mięśni oddechowych, POWERbreathe SHAKER deluxe

230.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty - Poznań, ul. Kasprzaka 16 0
Paczkomaty InPost 14
Paczkomaty InPost (za pobraniem) 16
Kurier DPD 16
Kurier InPost 16
Kurier DPD (za pobraniem) 18
Kurier InPost (za pobraniem) 18

tel. 570 574 742

Zostaw telefon

PBSD Aparat do treningu mięśni oddechowych, POWERbreathe SHAKER deluxe

 

Shaker Deluxe Light to łatwy w użyciu aparat oddechowy do mobilizowania wydzielin płucnych.  Ergonomiczny i prosty w obsłudze, nie wymaga dodatkowego montażu. Shaker Deluxe Light jest idealnym przyrządem pomagającym radzić sobie z objawami chorób takich jak np.

  • Przewlekłe zapalenie oskrzeli
  •  Bronchiektaza
  • Rozedma
  • Astma
  • Mukowiscydoza

JAK TO DZIAŁA?

Wewnątrz obudowy shakera znajduje się specjalna piłka. Oddychając przez Shaker Deluxe Light, piłka jest podnoszona pod wpływem wdrażanego powietrza, ale następnie spada wytwarzając delikatne wibracje. Wibracja ta, w połączeniu z delikatnym oporem powstałym w wyniku oddychania piłką, przynosi szereg pozytywnych korzyści.  Zmiany ciśnienia zachęcają mniejsze drogi oddechowe do otwierania, co zwiększa wydajność płuc. Śluz jest rozcieńczany lub usuwany przez wibracje, a zwiększony przepływ powietrza pomaga temu śluzowi przedostać się do dużych dróg oddechowych, gdzie delikatny kaszel może go wydalić.

GDZIE STOSOWAĆ SHAKER DELUXE LIGHT?

Shaker Deluxe Light może być stosowany wszędzie, oferując prostą i wygodną ulgę w przypadku nadmiernego wydzielania się śluzu i związanymi z problemami chorobowymi. Shaker Deluxe Light może być stosowany w schorzeniach przewlekłych, takich jak POChP, astma, rozedma i ostre problemy, takie jak kaszel, grypa i zapalenie oskrzeli. Poprzez oczyszczenie dróg oddechowych zmniejsza się ryzyko rozwoju infekcji płuc. Poprawia się również funkcjonowanie płuc, zmniejszając bezdech i zmęczenie.

Regularne sesje z Shaker Deluxe Light trwające od 5 do 15 minut dają korzystny efekt, równoważny z tym, jaki dają techniki fizjoterapii.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie