• Wkładki ONIRIS

Wkładka Oniris jest zaawansowaną ortezą żuchwową, która powoduje lekkie wysunięcie dolnej szczęki i ułatwia przepływ powietrza przez drogi oddechowe. Chrapanie i bezdech zmniejszają się lub zostają całkowicie wyeliminowane. Samo dopasowanie wkładki i jej użycie jest niezwykle proste.

Zapytaj o produkt lub zostaw telefon
290.00
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty - Poznań, ul. Kasprzaka 16 0
Paczkomaty InPost 14
Paczkomaty InPost (za pobraniem) 16
Kurier DPD 16
Kurier InPost 16
Kurier DPD (za pobraniem) 18
Kurier InPost (za pobraniem) 18
Zostaw telefon

ONIRIS® jest innowacyjnym i opatentowanym produktem, zaprojektowanym w celu zapewnienia maksymalnego komfortu i skuteczności. Nasze wkładki – podobnie jak ochraniacz na zęby dla sportowców lub szyna stomatologiczna – delikatnie wysuwa do przodu dolną szczękę i utrzymuje ją w tej pozycji podczas snu.

Dzięki temu powietrze przechodzi swobodnie przez gardło i zapobiega powstawaniu przeszkód, które powodują chrapanie i bezdech senny. Wiele prowadzonych w tym kierunku badań klinicznych potwierdziło skuteczność tego rozwiązania. ONIRIS® jest jedyną wkładką oferującą pacjentom tak precyzyjne dopasowanie i całkowitą swobodę ruchów, z jednoczesnym zapewnieniem wygody i skutecznej regulacji.
Rezultat:  duża skuteczność w walce z chrapaniem i bezdechem sennym – Ty i Twoi bliscy znów możecie cieszyć się komfortowym i spokojnym snem.
ONIRIS® to nie tylko lepszy sen, ale także lepsze samopoczucie, zwiększona koncentracja i efektywność pracy za dnia, czyli to, czego na co dzień brakuje osobom z zaburzeniami snu.

Czym wyróżnia się ONIRIS®? Oto najważniejsze zalety:
– opatentowany produkt o potwierdzonej klinicznie skuteczności (stworzony i opatentowany przez francuskie Laboratorium Oniris, od ponad 10 lat zajmujące się badaniami nad zaburzeniami snu)
– wysoka precyzja dopasowania (z dokładnością do milimetra dzięki termoplastycznym właściwościom)
– produkt łatwy i szybki w użyciu, z możliwością samodzielnego dopasowania
– efekty już od pierwszej nocy stosowania (bez żmudnego czekania na pierwsze rezultaty)
– w pełni bezpieczny produkt wykonany z biokompatybilnych materiałów (nie zawiera bisfenolu, silikonu i lateksu)
– każdy oferowany zestaw zawiera: 4 rynienki (w rozmiarze standardowym i dużym) oraz zestaw aż 19 łączników (dodatkowe rynienki oraz łączniki dołączono dla jak najlepszego dopasowania i komfortu użytkowania), pojemnik do przechowywania wkładki oraz instrukcję w języku polskim
– zapewniona swoboda ruchu, bez ryzyka wypadnięcia wkładki podczas snu (to wszystko dzięki elastycznym łącznikom i dokładnemu dopasowaniu)
– prosty i bezpieczny sposób w walce z chrapaniem i bezdechem sennym

W JAKICH PRZYPADKACH NIE NALEŻY UŻYWAĆ WKŁADKI DOUSTNEJ?
Produktu nie mogą używać osoby mające mniej niż 8 zębów w szczęce, stosujące pełną, wyjmowaną protezę żuchwy; osoby, u których występuje ruchomość zębów, choroba dziąseł albo jej powikłania lub paradontoza; osoby niemogące powstrzymać odruchu wymiotnego, pacjenci z niekontrolowaną padaczką lub małymi napadami. W razie wątpliwości należy zasięgnąć porady lekarza-specjalisty chorób jamy ustnej lub otolaryngologa.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie