• Chodzik z amortyzatorami AT51035

Kod dostępu lub numer wniosku NFZ
0 / 60
Numer pesel
0 / 60
Refundacja NFZ
595.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (za pobraniem) 0
Kurier InPost (za pobraniem) 0
Odbiór osobisty - Poznań, ul. Kasprzaka 16 0
Kurier DPD 0
Kurier InPost 0
Paczkomaty InPost 14
Paczkomaty InPost (za pobraniem) 16

tel. 570 574 742

Zostaw telefon

Chodzik  AT51035 to doskonałe wsparcie dla osób z ograniczoną mobilnością, które cenią sobie komfort i bezpieczeństwo. Dzięki lekkiej aluminiowej konstrukcji oraz nowoczesnym rozwiązaniom, chodzik zapewnia stabilność, a jednocześnie łatwość manewrowania. Co więcej, możliwość szybkiego składania sprawia, że jego transport i przechowywanie nie stanowią problemu. Dodatkowo, chodzik wyposażono w praktyczne siedzisko, które umożliwia odpoczynek w każdej chwili, zwiększając komfort użytkowania.

Zastosowanie

Chodzik czterokołowy jest idealnym rozwiązaniem dla osób z ograniczoną zdolnością poruszania się. Sprawdzi się zarówno w przestrzeni domowej, jak i na zewnątrz, oferując stabilne wsparcie podczas spacerów.

  • Rehabilitacja i codzienne wsparcie – pomaga w poruszaniu się osobom starszym oraz pacjentom po urazach.

  • Bezpieczne użytkowanie w pomieszczeniach i na zewnątrz – dzięki dużym kołom i lekkiej konstrukcji chodzik sprawdza się zarówno w domu, jak i na nierównych powierzchniach.

  • Komfortowa mobilność – umożliwia samodzielne przemieszczanie się, dając użytkownikowi większą niezależność.

Wymiary

  • Wysokość uchwytów: 87-98 cm

  • Wysokość siedziska: 53,5 cm

  • Szerokość po złożeniu: 27 cm

  • Szerokość siedziska: 45 cm

  • Głębokość siedziska: 24 cm

  • Odległość między rączkami: 50 cm

  • Odległość między kołami przednimi: 50 cm

  • Średnica kół: 8” (przednie i tylne)

  • Waga: 8,6 kg

  • Maksymalne obciążenie: 136 kg

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie