• Koncentrator tlenu Olive YS-501

1950.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 7 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (za pobraniem) 0
Kurier InPost (za pobraniem) 0
Odbiór osobisty - Poznań, ul. Kasprzaka 16 0
Kurier DPD 0
Kurier InPost 0
Paczkomaty InPost 14
Paczkomaty InPost (za pobraniem) 16

tel. 570 574 742

Zostaw telefon

Zapraszamy do wyboru produktów z serii koncentratorów tlenu produkowanych przez naszą firmę!

Nasz koncentrator tlenu obsługuje zasilanie 220 V/110 V AC, wykorzystuje powietrze jako surowiec i wysokiej jakości sito molekularne jako adsorbent oraz stosuje zasadę adsorpcji zmiennociśnieniowej (PSA), aby bezpośrednio oddzielić tlen od azotu w normalnej temperaturze. W ten sposób wytwarzany jest tlen o wysokiej czystości.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa i skuteczności koncentratora tlenu, prosimy o dokładne zapoznanie się z niniejszą instrukcją przed użyciem urządzenia, aby mieć pełną wiedzę na temat działania produktu, a także prawidłowych metod obsługi i naprawy. Podczas instalacji, użytkowania i konserwacji należy ściśle przestrzegać odpowiednich środków ostrożności.

1.1 Funkcje tlenu

Dostarczając tlen pacjentom, urządzenie może pomóc w leczeniu chorób układu krążenia i naczyń mózgowych, chorób układu oddechowego, przewlekłego obturacyjnego zapalenia płuc itp. oraz przy rehabilitacji niedotlenionych pacjentów.

Absorpcja tlenu może poprawić stan fizycznego zaopatrzenia w tlen i dzięki temu pomóc w terapii dotleniającej. Urządzenie jest odpowiednie dla osób w średnim i starszym wieku, osób o słabej sprawności fizycznej, kobiet w ciąży, studentów i innych osób, które cierpią z powodu fizjologicznego niedotlenienia różnego stopnia. Może również wyeliminować zmęczenie i przywrócić funkcje somatyczne po ciężkim wysiłku fizycznym lub psychicznym.

1.2 Zakres stosowania

Koncentratory tlenu wykorzystywane są w placówkach medycznych lub w warunkach domowych u pacjentów z niedotlenieniem.

1.3 Cechy produktu

1) Plastikowa obudowa, nowatorska konstrukcja, prosta obsługa, stabilne funkcjonowanie, łatwa konserwacja.

2) Wytwarza tlen metodami fizycznymi, z powietrzem jako surowcem, bez użycia dodatków, wymaga jedynie zasilania, przy niskich kosztach.

3) Stosuje technologię adsorpcji zmiennociśnieniowej (PSA) wydajnego sitka molekularnego o prostym przepływie procesu i niskim zużyciu energii.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie